Szeroka oferta

  W ofercie znajdą Państwo wszystkie towary uznanych marek działające branży budowlanej. Oprócz oferty dystrybucyjnej działamy również w zakresie inwestycji budowlanych. Nie zapominamy też o sprzedaży detalicznej - uzupełniają ją własne Markety Budowlane.

Bogaty asortyment

  Asortyment materiałów jaki przygotowaliśmy to przede wszystkim farby, tynki, cegły, systemy dociepleń, systemy GK, cement, wełna, papa, membrany, dachówki, styropian, profile, narzędzia malarskie i elektronarzędzia.


Tynki i Farby z mieszalnika

Budujesz dom, a może przygotowujesz się do remontu mieszkania. Chcesz zmienić kolor ścian lub tynku. Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się przygotowaniem (mieszamy, dorabiamy) tynków i farb na specjalne życzenie klienta. Dysponujemy bogatą baża produktów od najlepszych dostawców na rynku. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zaufało nam już ponad 20 tysięcy klientów!

 

preview preview preview tikkurila.jpg - 17.87 kb preview

murowanie

 
W swojej ofercie posiadamy produkty oraz kompletne systemy budowlane wykorzystywane przy wszelkich pracach konstrukcyjnych, murarskich i posadzkarskich. V-Bud to kompletna oferta zapewniająca wszystko do wzniesienia stanu surowego obiektu budowlanego.

 

http://www.v-bud.pl/images/vbudpl/elementy/producenci/atlas.jpghttp://www.v-bud.pl/images/vbudpl/elementy/producenci/solbet.jpg   preview

tynkowanie

 
Posiadamy kluczowe produkty podczas wykonywania prac tynkarskich. Proponowane przez nas materiały są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają efekt równych i gładkich powierzchni, nadając budynkom efektowny wygląd.

 

ocieplenie

 
Oferujemy wszystkie rodzaje materiałów termoizolacyjnych stosowanych w nowoczesnym budownictwie. Posiadamy kompletne systemy i rozwiązania do ocieplania nowo stawianych budowli oraz termomodernizacji starych zasobów.

 

malowanie

 
Oferujemy Państwu kompletną serie wyrobów dobranych dla profesjonalnego malarza pozwalająca na szybką i ekonomiczną realizację wykończenia ścian, sufitów oraz pozostałych elementów budowlanych. Dodatkowo znajdą państwo u nas szeroki wybór narzędzi, akcesoriów i osprzętu malarskiego.

elementy zabudowy

 
Oferujemy produkty dedykowane do zabudowy ścian, sufitów oraz poddaszy. Zapewniają one stabilność konstrukcji oraz wyższe parametry izolacji termicznej i akustycznej, a tym samym większy komfort pomieszczeń użytkowych.

 

izolacje

 
Dostarczamy zabezpieczenia powierzchni: materiały izolacyjne i hydroizolacje do zastosowań na wszystkich etapach wznoszenia budowli. Od specjalistycznych izolacji fundamentów po skuteczne systemy tarasowe, basenowe czy łazienkowe. W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne technologie osuszania i izolowania starych murów i piwnic.

 

Pokrycia dachowe

 
Tylko w V-Bud'dzie znajdą Państwo pokrycia dachowe dopasowane do każdego obiektu. W ofercie posiadamy przekrój wszystkich dostępnych pokryć dachowych wraz z kompletem niezbędnych akcesoriów, osprzętu i narzędzi dekarskich.

elementy instalacyjne

 
Gwarantujemy kompleksową ofertę dla wykonawców z branży instalacyjnej, grzewczej oraz sanitarnej, a także wentylacyjnej i elektrycznej. Najnowocześniejsze rozwiązania wszystkich elementów sieci instalacyjnych.

 

narzędzia

 
Posiadamy szeroka gamę produktów w dziale narzędzia – od innowacyjnych urządzeń laserowych do najbardziej klasycznych, jak nóż i miara. Ergonomiczne i łatwe w użyciu narzędzia gwarantują komfort i bezpieczeństwo pracy.

 

technika zamocowań

 
W ofercie zamocowań znajdą Państwo standardowe, jak i specjalistyczne produkty i systemy służące do przytwierdzania, mocowania oraz łączenia z innymi materiałami budowlanymi i konkretnymi technologiami.

pozostałe akcesoria i inne

 
W ciągłej sprzedaży posiadamy gamę licznych akcesoriów i produktów uzupełniających, wykorzystywanych w pracach wykonawczych, związanych głównie z funkcjonalną odzieżą, higieną i bezpieczeństwem pracy.

 

Obsługa inwestycji budowlanych

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Klientom utworzyliśmy specjalną wykwalifikowaną kadrę do obsługi Inwestycji Budowlanych. Wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję otrzymania najlepszych warunków współpracy oraz opiekę z naszej strony. Zapewniamy własny transport, dystrybucję materiałów budowlanych z najwyższej półki jakościowej. Zasięg Obsługi Klienta obejmuje całą Polskę jak również kraje z UE oraz.